Flamingo, Zebra ve Kaplan.

BlasCut - Flamingo, Zebra ve Kaplan.

Hayvan tasarımlı ürünleri hepimz severiz. Bizde BşasCut olarak hayvan dostlarımızdan ilham alarak yaptığımız tasarımları çok seviyoruz. Bu yazımızda sizlerle en sevdiğimiz hayvan tasarımlarımızı paylaşacağız. Şu an için 

Flamingo, zebra ve kaplandan oluşan tasarım portföyümüz yakın zamanda farklı hayvan dostlarımızı da içine alacak. Sizin de özel olarak görmek istediğiniz bir hayvan dostumuz varsa bizimle iletişime geçerek talebinizi iletebilirsiniz. 

 

 

    • Özellikle yaz ayalarını değişilmez hayvalarından Flamingoyu BlasCut tarzı ile sizler için baştan tasarladık. Çıktığı günden beri BlasCut kullanıcılarının en çok tercih ettiği ürünlerden biri olan Flamingo The Elegance Beyaz Kadın Hoodie blascut.com'da sizi bekliyor. 

 

    • Siyah beyaz çizgileri ile dikkatleri üstüne çeken Zebralar bizim için de aynı görevi üstlendi. Zebraların bu ilgi çekici özelliğinden ve olağan dışı görünüşlerinden ilham alarak hazırladığımız BlasCut Zebra ürünlerine blascut.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

 

      • BlasCut'da en çok görebileceğiniz hayvan olan kaplanları size ne kadar sevdiğimizi anlatmamıza gerek yok gibi :) Hem eşofman altlarından hem de üst giyim ürünlerinde bolca kullandığımız kedigillerin en havallılarından Kaplan temalı ürünlere blascut.com adresinden ulaşabilrisiniz. 

Ömür Boyu Baskı Garantisi
Her BlasCut ürünün ömür boyu baskı garantisi vardır. Baskınızda yaşadığınız herhangi bir olumsuzlukta, BlasCut'ınızın hasar görmemiş olması şartıyla baskınızda ücretsiz değişim yaparız. Detaylar için info@blascut.com mail adresi ile iletişime geçin.

 

Tüm BlasCut ürünlerinden bir adım ötedesiniz. Ücretsiz iade ve değişimden yararlanabilmek için şimdi alışverişe başlayın. 

BlasCut olarak ürün kalitesi ve tasarım ile size eşsiz ürünler ile hizmet veriyoruz. BlasCut ürünleri ile BlasCut ailesine siz de katılın. 

 

 

 

Abonelik Başarılı. İndirim Kodu : BC15
İNDİRİM İÇİN TIKLAYIN Spinner icon